وضعیت برق

وضعیت برق شما چطور است ؟

صادق اهری این بار از اوضاع قطع برق شکایت دارد و برق بازی راه انداخته است . من هم که دعوتم .  سالهاست که در این آبادی کوچک از آبادیهای آلمان زندگی می کنم . یادم نمی آید برق منزل قطع شود . فقط یک بار ساعت حدود نه شب روز یکشنبه برق منزل به کلی قطع شد و به شماره اضطراری اداره مربوطه تلفن کردم و نیم ساعت نگذشته آمدند و سیمها را کنترل کردند و پانزده دقیقه ای طول نکشید و مشکل را حل کردند و رفتند .

اینجا هزینه برق و گاز و آب و فلان و بهمان و بئشمکان زیاد است و تازه هزینه را قبل از مصرف علی الحساب دریافت می کنند و سالی یک بار برای قرائت و کنترل کنتورها می آیند که آنوقت واویلا می شود . کسی که مصرف برقش زیاد شده باید مبلغ کلان یا خردی نیز بپردازد . امسال هم مثل سال گذشته در صورت حسابی که به من فرستاده بودند ، نوشته بودند که به علت مصرف کم برق تن خواه زیاد دارم و لازم نیست چهار ماه هزینه برق بپردازم . تازه قرار است ماهی ده یورو هم کمتر از سال قبل بپردازم . مرا می گوئید چنان خوش به حالم شد که نگو و نپرس .

من نیز کلیه عزیزانی را که صادق اهری به بازی دعوت کرده ، دعوتشان می کنم . به علاوه ارگون از جمهوری آذربایجان  + پریا از گرجستان  + اقاقیا از انگلستان  +  دختر همسایه از دانمارک  +  خاتونک از کانادا  +  نی لبک  +  محمد قربانزاده  از ماکو  +  هاپوتی و همه دوستان

و کنجکاوم در مورد بقیه مناطق جغرافیائی

 

/ 7 نظر / 3 بازدید
engineer

سلام دوست عزيز اينطور که مي بينم توي ويلاگت تبليغي نذاشتي اين خيلي بده چون به اين صورت استفاده از زحماتت نمي کني شايد اصلا قصدت از زدن وبلاگ سود نبوده مثه من و خیلی های دیگه . ولي حالا که ميشه چرا سود نکني منم تا چند وقت پيش در وبلاگم تبليغات نميزاشتم ولي الان فهميدم که اشتباهي کردم مي تونستم تا الان خيلي سود کنم ولي به اين نتيجه رسيدم که هيچ وقت دير نيست و در اين سايت عضو شدم سيستم سايت به گونه اي هست که شما برو روي وبلاگت تبليغات اونها رو مي زاري و اونا در عوض هر کليکي که بر روي تبليغات از سوي بازديدکنندگان بشه به شما پول مي ده تازه هر کس رو هم معرفي کني به سايت ( يعني همين کاري که من دارم مي کنم البته اگر شما افتخار بدين) باز يک پولي هم اونجوري مي گيري پس عجله کن براي ثبت نام روي وبسايت کليک کن ( یه کوچولو اعتماد کن تا نتیجه اش رو ببینی ) به وسيله اين لينک هم مي توني ثبت نام کني http://www.oxinads.com/index.php?a=7499 راستی اگر مایل به تبادل لینک بودی منو با نام روی خط آبی || Own-sea لینک کنید به منم خبر بدین تا حتما لینکتون کنم . ممنون .

تقویم صبورا

شهربانو جون خوش به حالتون که مشکل قطعی برق ندارین

ماوی

سلام وای ما هم با همین مشکل روبه رو هستیم... روزی دقیقا 2 ساعت از نعمت برق محرومیم... واقعا چه فاجعه ای!!! اینم مد امساله فک کنم

رضا

سلام ، بسیاری از ادارات و مردم بخاطر قطعی مکرر برق کلی ادوات برقی سوخته رو دستشون مونده که کسی حاضر به پاسخگویی نیست. فقط یک مورد از همسایمون عرض کنم که یخچال ساید بای سایدش که فقط 4روز بودکه خریده بود در اثر رفت و آمد برق موتور سوزوند و هیچکسی حاضر به قبول مسئولیت نیست. مردم ایران بیشتر از کمبود از بی قانونی و بی مسئولیتی رنج میبرند. کمی که پای درد دل کارمندان قدیمی دولت بشینی و گوش بدی اگه سکته نکنی حتما شاخ درمیاری بسکه این مملکت هردمبیلی اداره میشه!!!

ائلیاد موسوی

سلام قالديريم بو دفه يئني بير فورمادا!!!يئني له نيب دير!!! سيزين آياق ايزلرينيزله برابر ديرلي اؤنه ري لرينيزي گؤرمك شوبهه سيز كي من اوچون سئوينديريجي اولاجاق. بويورونوز لوطفن... سايقيلاريملا ائلیاد موسوی

ليلي

تهران برنامه قطع برق داريم كه قبلا طي جدولي توسط شركت برق اعلام شده است. وسط فيلم سينمايي شبكه mbc persia برق ميره و كيف ميكنيم.

شهربانو

لیلی جان خدا به دادتون برسه در این گرمای تابستان با رفتن برق .