وقتی خدا تنها بود

یکی بود یکی نبود ، زیر گنبد کبود فقط خدا بود و خدا بود و خدا بود. خدا که تنها بود جهان هم زیبا بود. خدا که هنرمندی چیره دست بود از تنهائی حوصله اش سرآمد وخواست تابلوئی بکشد. قلم به دست گرفت و آب و کوه و دشت و جنگل کشید.بعد از تمام شدن تابلو چند قدمی عقب رفت و دورنمایش را تماشا کرد و از هنرش خوشش آمد. سپس با خود فکر کرد بهتر است کنار این آب و کوه و دشت و جنگل جنبنده ای نیز رسم کند . آنگاه طاووس هزار چشم و شیر ژیان و شاپرک رنگارنگ و خروس کاکل زری و ماهی سرخ کوچولوو ..و .. و .. را درمیان دشت و بیابان و جنگل و اقیانوس رسم کرد. باز دو سه قدمی عقب تر رفت و تابلو را تماشا کرد. تابلواش عالی بود . حرف نداشت . اما خدا باز با خودش فکر کرد که این تابلو یک چیزی کم دارد. باید دو جنبنده دیگر نیز رسم کند تا زاد و ولد کنند و دنیا پر از قصه ها و حوادث شیرین بشود. آخر سر آدم و حوا را کشید . هر دو را مساوی ، اما با خصوصیات مختلف نقاشی کرد . باز دو سه قدمی عقب رفت. بیر گؤزل مشتری گؤزوینه ن باخدی/ با چشم خریدار خیلی با دقت نگاهش کرد. آنگاه به هنر خویش آفرین گفت. فتبارک الله احسن الخالقین.
شیطان جنی به آدم و حوا حسادت کرد و ماجرای اخراج شدنشان از بهشت را همه می دانیم. آدم و حوا که از بهشت اخراج شدند به تحریک شیطان جنی و با گذشت زمان تغییر کردند و رنگ و رویشان گاهی کدر و گاهی تیره ، زمانی پا به زنجیر و زمانی دیگر دست به شمشیر، لحظه ای مظلوم و لحظه ای دیگر ظالم و بدتر از همه زمانی خونین دست و خون آشام شدند . چنین شد که خدای متعال دیگر دلش نیامد( زبانم لال ، زبانم لال) فتبارک الله احسن الخالقین بگوید.( استغفرالله ربی و اتوب علیه. ) زیرا نوادگان آدم و حوا تابلویش را چرکین و خونین کردند.
اسراییل عزیز ،تو بهترین و عمیق ترین انگیزه و احساسات را به خردسالان ساکن غزه دادی تا بکوشند در آینده انتقام بگیرند و باز دنیا حتما می پرسد : چگونه کسی حاضر می شود خود و هواپیما را به ساختمانی بزند ، چگونه دینی ست که کسی حاضر است بمب به خود ببندد و خود را به کشتن دهد شاید نفراتی از دشمن را بکشد !اسراییل عزیز ،اگر به جهت هولوکاست مظلوم بودی ، الآن بدلیل هولوکاست آفرینی ، منفوری !اسراییل عزیز ،ممنونم که به من کمک کردی از تو متنفر شوم .

/ 2 نظر / 5 بازدید
امیر

با سلام واحترام به شما دوست عزيز؛ اهل شعار دادن نيستيم كه بهترينيم خودتان قضاوت كنيد آلبوم و ويدئو جديد الياس صالحي به نام آغوش غريبه به همرا ه نمونه آهنگ ويا آهنگ هايي كه براي دانلود كردن كه در وب سايت قرار داديم در گوشه سمت چپ پخش مي شود تا شما آن را بشنويد اين گل ها جا پاي قدم هاي شما براي ورودبه مديا پلير [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

قربان زاده

سلام خانم شهربانو روزگار را همیشه با خود خیلی ناسازگار دیده ام اما این روزها از خیلی چیزها دلم گرفته است .