سر کلاس ژیمناستیک

وارد سالن که شدیم ، دوستان لهستانی را غمگین دیدیم . سقوط هواپیما و کشته شدن رئیس جمهورو همسرش همراه با هشتاد و هفت نفر از دولتمردان و اشخاص سرشناس اندوهگینشان کرده بود. کسی توجهی به جنس هواپیما که توپولوف بود نمی کرد. فقط اندوهگین دولتمردان و مرگ نابهنگامشان بودند. ورزش همراه با موسیقی ملایم شروع شد. دوستان لهستانی شوق و علاقه ای به حرکات ورزشی از خود نشان ندادند. غم آنها ما را نیز غمگین کرد. تمرین زودتر از وقت همیشگی تعطیل شد. برای نوشیدن قهوه و گپ و گفتگو به کافه تریا نرفتیم و بی حوصله و افسرده به خانه ها برگشتیم.

از این هفته خوشم نیامد . همه اش خبر مرگ شنیدم. دلم گرفت.

داغلار باشی قار ایمیش

قاردان بیر آنبار ایمیش

سؤزده شیرین دونیانین

اصلی زهر ماریمیش

 

/ 8 نظر / 6 بازدید
لادن

سلام. حالتون چطوره ؟ خیلی وقته به وبلاگتون سر نزده بودم. سال نو رو تبریک میگم. ان شا’اله سال خوبی پیش رو داشته باشین. سلام و تبریک منو به بچه ها هم برسونید. بازم سر میزنم. [گل]

یاشیل

حورمتلی قایا قیزی سالاملار من ایسه سیزین ایکی دیلده یازیلارینیز شیرین و دویغولودور.سیزین کیمی بیر آذربایجان قادینی دونیانین هر یئرینده اولسادا بیزه فخردیر. ساغ قالین و سئوینجله دولو اولون. حورمتله(یاشیل)

روشنایی صبح

به این فکر افتادم که اگر مشابه چنین اتفاقی اینجا می افتاد...آنوقت من چه احساسی می داشتم. البته آرزوی مرگ کسی را نمی کنم ولی دیگر نمی دانم چطور می شود از شر بعضی ها راحت شد.

آیدا

اینشاالله اوزوموزده کی هفته ده گؤزل خبرلرله اوزونوز گولوب سئوینه سینیز شهربانو باجیم.

خاتون شعر

این هواپیماهای توپولف خیلی گردن زمین حق دارن!!! همین جوری کرور کرور به کنترل جمعیت کمک می کنن!!!

توتقون

سالام، کووره ک اوره یینیزده هئچ واقت غم ـ کده ر، یاتاق سالابلیمه سین، سئوینج و شَنلیکلر له چولغالاناسینیز.[گل]

شهربانو

اورین عزیز با پوزش از شما حذف دو پیام و پیام ناشناس اشتباه کلیکی بود