سال 2010

 


به هوای رقابت با نق نقو ، یک اهری ، نگاهی نو ، زیباترین گلها ،و .. و .. دوربین به دست گرفتم و به بهانه سال نوی مسیحی عکسی گرفتم و به دوستان نشان دادم . اورزولا و هاله و انارخاتون وگل صنم خاتون و صالیحا خوششان آمد و گفتند به امتحانش می ارزد. بزن توی وبلاک. عکس بالائی گلهای نازبه ناز و رز سرخم هستند که از اولین برف زمستانی پوشیده شده اند و عکس بعدی بابانوئل شهرمان همراه با گوزنهایش در شب یکشنبه شهرماناست که بر رهگذران لبخند می زند.
خودم بعد از این که عکس را خوب نگاه کردم توی دلم به خودم گفتم :« هر اوخویان ملا پناه اولماز/ هر درس خوانده ملا پناه نمی شود.»
الغرض سال نوی میلادی بر هموطنان عزیز و دیگر دوستان مبارک

/ 8 نظر / 3 بازدید
ابوذر

دوست عزیز لینکتون کردم.

نق نقو

هم عکاسی مبارک هم کریسمس مبارک یاشاسین گایا قیزی

روشنایی صبح

به نظر من خیلی خوبه اگه عکاسی رو هم شروع کنین.کم کم می تونین از وبلاگهای دیگه ایده بگیرین و عکسهای بهتری رو بگیرین و نمایش بدین.عکس خیلی وقتها می تونه جای چندتا جمله رو بگیره و بهتر یه موضوع رو منتقل کنه. سال نوی میلادی شما هم مبارک.منتظر عکسهای دیگه هستم [لبخند]

قلم یاز

سلام خانم شهربانو . جا دارد بشما همکار و همشهری عزیزخود هم تسلیت بگویم و هم تبریک . تسلیت بخاطر روزهای ماتم و عزای امام حسین (ع) و تبریک بمناسبت میلاد حضرت مسیح و سال نو مسیحی . ضمنا بنظر میرسد هنر شما چند بعدی است . ضمن اینکه در عرصه قلم و نوشتن فعال هستید و در عکاسی هم دست کمی از قلم ندارید. تصاویر زیبایی است . برایتان روزگاری شاد و سلامتی آرزومندم .

محمد حسین

سلام: امشب متزلزل فلـــــــــــک از وقعه فرداست فردا به زمــــــــــين ايتي از محشر کبراست امشب بفلـــک بانگ فغان زاهل زمين است فردا به زمــــــــين چون بدن حجت يکتاست امشب به فلـــــــک ناله قران حسين است فردا به زمين شيون و غوغاي حسينا است امشب چه شبي کز اثرش خواب حرام است گويا که شــــــــــــب اخر عمر شه بطحاست

سارا

سلام شهر بانو سال نو میلادی تو عزیز هم مبارک انشالله سال خوب خوش و سلامتی برات باشه خانومی[گل]